Herşey Tuzlaspor maçından sonra oldu. Arda Turan’dan takipçisine kapak gibi yanıt
Arda Turan’ın çalıştırdığı Eyüpspor, Trendyol 1.Lig’e fırtına gibi başladı. Son olarak Tuzlaspor’u 5-0 mağlup eden Eyüpspor’da Arda Turan’ın bu başarısı dikkat çekti. Turan’ın takipçilerinden biri bu başarıya, Arda’nın bu takımdan Atletico Madrid’e yükseleceğini düşünen var mı gerçekten yorumuna Arda Turan, ” Manisa’dan da barcelona’ya gideceğimi düşünen yoktu alışığım ben” şeklinde yanıt verdi.