iQOO TWS 1e’nin 44 saat pil ömrü ve ANC özellikleriyle lansmanı

iQOO Neo 9 serisi lansman etkinliğinde, marka bazı aksesuarlar da tanıttı. Bunlardan biri de iQOO TWS 1e modeliydi. Markanın en son kablosuz kulaklığı, bu yılın başlarında piyasaya sürülen iQOO TWS 1 modelinin daha sade bir versiyonu olarak dikkat çekiyor. Bu ürün, yakın zamanda piyasaya sürülen Vivo TWS 3e’nin yeniden markalanmış bir versiyonu.

iQOO versiyonu sadece renk açısından farklılık gösteriyor. Siyah renk üzerine sarı vurguların yanı sıra, standart beyaz renk seçeneği de bulunuyor. iQOO TWS 1e kablosuz kulaklıklar, Apple AirPods’a benzeyen bir tasarıma sahip. Kulak içi tipinde olan bu kulaklıklar, silikon uçları sayesinde rahat bir kullanım sunuyor.

iQOO TWS 1e’nin 44 saat pil ömrü ve ANC özellikleriyle lansmanı

11 mm sürücülere sahip bu kulaklıklar, Bluetooth 5.3 üzerinden bağlantı kuruyor. Çeşitli ses efektlerini destekliyor, bunlar arasında DeepX 3.0 stereo, 3D panoramik ses ve oyun için Monster Sound bulunuyor. Kulaklıklar, sıçrama direnci için IP54 derecesine sahip. Dokunmatik jest kontrolleri sunuyor ve Vivo ve iQOO cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde eşleşiyor.

Bu kulaklıklar, oyun oturumları için 55 ms’ye kadar düşük gecikme süresi sunuyor. Ayrıca medya oynatımı ve AI çağrı gürültü azaltma için akıllı ANC (aktif gürültü engelleme) özelliği bulunuyor. Aksesuar, ANC kapalıyken tam şarjla (şarj kutusu dahil) 44 saate kadar dayanıklılık sunuyor. Kulaklıklar tek bir şarjla 11 saat çalışabiliyor.

iQOO TWS 1e, Çin’de 179 ¥ (yaklaşık 25$) fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Sınırlı bir süre için, 159 ¥ (yaklaşık 22$) indirimli fiyatla satılıyor. Kablosuz kulaklıklar, Star Pearl Sarısı veya Mecha Beyaz renk seçeneklerinden biriyle satın alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x