‘Kurtlar Vadisi’ geri dönüyor mu? Yapım şirketi açıkladı

‘Kurtlar Vadisi’ ve ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ olarak yayınladığı dönem (2003-2016) büyük reyting başarısı elde eden, tekrar bölümleriyle de çok konuşulan fenomen dizi hakkında geçtiğimiz hafta ortaya atılan bir iddia sosyal medyada kısa sürede gündem olmuştu.

Bir dijital platformda ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ ismiyle yeni bölümlerinin yayınlanacağı konuşulan dizinin başrolü Necati Şaşmaz’ın, yine ‘Polat Alemdar’ rolünü canlandıracağı öne sürülmüştü. Oyuncu kadrosunda Erhan Ufak, Serdar Akkaya, Erkan Sever, Hakan Boyav ve Ayşegül Çınar’ın da yer alacağı iddia edilmişti.

“NASİPSE OLACAK”

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümleri için çalışmalara başlayacaklarını açıklamış, “Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım başlamak için ocak ayını görürüz. 397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ama çok yorucu bir işti. ‘Bir ara verelim’ diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı. Nasipse olacak” demişti.

“HABERLER GERÇEĞİ YANISTMIYOR”

Bir döneme damga vuran dizinin yapımcı şirketi Pana Film’den yapılan açıklamada, “Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümleri ile ekrana döneceği, oyuncu kadrosunun ve yayınlanacağı platformun belirlenmiş olduğu şeklinde ibareler yer almaktadır. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki yapılan haberler ve içerikler gerçeği yansıtmamaktadır” denildi.

“NECATİ ŞAŞMAZ’IN AÇIKLAMALARI DİKKATE ALINMALI”

İzleyicileri yeni bölümleri heyecanla beklerken, ‘Kamuoyu Duyurusu’ başlığıyla, “Kurtlar Vadisi dizisinin ekranlara döneceği zaman, kadro ve platforma hakkındaki haberler ve gelişmeleri kaynağından öğrenmek adına sadace yapımcı olan şirketimizin ve Sayın Necati Şaşmaz’ın yapacağı açıklamaları dikkate almanızı rica ederiz” açıklaması geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x